top of page

Group

Public·73 members

Finlanda U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt 13.10.2023 Shiko online


Nuk ka informacion Ndeshjet Renditja Shqiperia U-21 Te rinjte U-19 ... Shikoni Shqip drejtpërdrejt HD IPTV TV.me - Watch Free Live Sports TV on Facebook.


Atdhe sport live shqip Nuk ka informacion Ndeshjet Renditja Shqiperia U-21 Te rinjte U-19 Shikoni Shqip drejtpërdrejt HD IPTV TV.me - Watch Free Live Sports TV on Facebook. Kosova në grup me gjigandin botëror, Shqipëria në grupin ... Finlanda. Greqia. Armenia. Lihteshtejni. Kosova dhe krerët e FFK-së nuk kishin pasur Triumf emocionues ndaj Zvicrës, Kombëtarja e futsallës si Shqipëria U21. [[SPORTI-](((] Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrejtë 10 sht 2023 — Shqipëria U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 20 ^ Despite finishing with the same number of points as Finland, Romania ... Kualifikueset e 'Euro 2025' , Shqipëria U21 mbërrin në Shqipëria U-21 ndeshjen me Finlandën U-21 e ka në program për ta luajtur të premten, prej orës 17:00, ndërsa tre ditë më pas, më 17 tetor, do të luajë ndaj ... ((Sport TV)) Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live 12 shtator (Sport TV)) Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live 12 shtator 2023 20:45Romania - Kosovo -:- 20:45Spagna - Cipro -:- 15:00Bielorussia U21 - Portogallo U21 ... Shqipëria U-21 'peshkon' Zvicrën dhe Rumaninë, hidhet shorti për Europianin 2025 - Shqiptarja. comUEFA ka hedhur shortin e ndeshjeve kualifikuese të Kampionatit Europian U-21 që do zhvillohet në vitin 2025 në Sllovaki. Hedhja e shortit UEFA ka hedhur shortin e ndeshjeve kualifikuese të Kampionatit Europian U-21 që do zhvillohet në vitin 2025 në Sllovaki. Gjatë shortit u përcaktuan nëntë grupe ku janë 52 skuadra dhe garojnë për 15 vende në fazën finale, me Sllovakinë mikpritëse që është e kualifkuar. Shqipëria U-21 është shortuar në grupin E së bashku me Rumaninë, Zvicrën, Finlandën, Malin e Zi dhe Armeninë. Finland U21 vs Albania U21 live score, H2H and lineups Finland U21 Albania U21 live score (and video online live stream) starts on 13 Oct 2023 at 15:00 UTC time in U21 EURO, Qualification, Group E, Europe. Kosova është pjesë e grupit D me Gjermaninë, Poloninë, Izraelin, Bullgarinë dhe Estoninë. Ndeshjet në grupe do zhvillohen midis marsit 2023 dhe tetorit 2024, të ndjekura nga play off-et në nëntor 2024 përpara turneut final në verën së 2025. Nëntë fituesit e grupeve dhe tre nënkampionët më të mirë (pa llogaritur rezultatet ndaj skuadrave të vendit të gjashtë) do të kualifikohen drejtpërdrejt në turneun final në verën e 2025 së bashku me Sllovakinë mikpritëse. Gjashtë nënkampionët e tjerë do të luajnë në dy ndeshje për tre vendet e mbetura në finale në nëntor 2024. (Transmetim i drejtpërdrejtë##) Kosova Zvicra drejtpërdrejt 8 sht 2023 — (((sport tv##))) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt 8 shta 7 orë më parë — Lajme Eurobasket TRANSMETIMI ONLINE DREJTPËRDREJTË Drejtori ... The VOYCE Project Group ... [SHIKO ONLINE<]]@@@] Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live 12 shtator 2023 Finland U21. -. 0. Albania U21 · 10/17. 0. Albania. tvAruba: UEFA. tvAustralia ... Albion Ademi Finlanda U17, 5, (0). 2016, Finlanda U18, 2, (0). 2017–2018, Finlanda U19, 11, (0). 2018–, Shqipëria U21, 1, (0). * Senior club appearances and goals counted ... Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVE 7 dhj 2020 — Pjesë e shortit janë edhe Kosova e Shqipëria. Shortin mund ta ndiqni drejtpërdrejt këtu (Lajmi do të përditësohet në kohë reale). GRUPI A ... Parent teacher association | My Site 1 - All Nations Academy 9 sht 2023 — Finland is deemed to have finished in drejtpërdrejtë 2022Kërkimi për faqe Polonia U21 Shqipëria U21 transmetim i drejt(Në Shqipëri asnjë. [5] Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] ^ "Jälkipeli: Albion Ademi - kotimainen jalkapallo kaipaa väriläiskiä" (në finlandisht). Arkivuar nga origjinali më 27 qershor 2018. Marrë më 6 mars 2019. ^ "Trajneri Bushi: Skuadra e kompletuar karshi Spanjës duhet të tregojmë shumë kujdes! ". fshf. org. Federata Shqiptare e Futbollit. 31 gusht 2018. Marrë më 31 gusht 2018. ^ "U21/Shqipëria humbet miqësoren në Itali". 11 shtator 2018. Albion Ademi - WikipediaAlbion AdemiAdemi duke luajtur për Inter Turku në 2018. Të dhënat vetjakeDatëlindja19 shkurt 1999 (24 vjeç)VendlindjaTurku, FinlandëGjatësia173 cm (5 ft 8 in)PozicioniSulmuesTë dhënat e klubitKlubi aktualInter TurkuNumri11Karriera si profesionist*VitetKlubiNdeshje(Golat)2015Turun Palloseura10(2)2016–2019Inter Turku41(5)2016→ Ekenäs IF (huazim)2(0)2017→ Ekenäs IF (huazim)2(0)2017→ PS Kemi (huazim)14(2)2020–IFK Mariehamn4(3)Karriera ndërkombëtare2015–2016Finlanda U175(0)2016Finlanda U182(0)2017–2018Finlanda U1911(0)2018–Shqipëria U211(0)* Senior club appearances and goals counted for the domestic league only and correct as of 25 korrik 2020 Albion Ademi (lindur më 19 shkurt 1999) është futbollistë finlandezë me prejardhje shqiptare[1] i cili luan si sulmues për IFK Mariehamn. Ai ka përfaqësuar Finlandën në nivelet rinore. Më 31 gusht 2018, Ademi morri një thirrje nga Shqipëria U21 për një ndeshje miqësore kundër Italisë U-21[2][3] Më 5 tetor 2018, Ademi morri një thirrje Shqipëria U21 për një ndeshje kualifikuese të UEFA Kampionatit Botëror U-21 kundër Spanjës U-21 dhe Estonisë U21, [4] por nuk mundi të luaj për shkak se ishte në pritje për lejimin e FIFA-së që të luaj. (TRANSMETIM TELEVIZIV<) Shqipëria U21 Rumania U21 12 sht 2023 — [SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>] Rumania Kosova shiko 1 orë më parë — [Transmetim televiziv<<<] Shqipëria Polonia transmetim i dre 2 ditë (((sport tv# ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page